+905321552179
enveryaman@gelinalma.net

Gelin ve Damatla

Enver Yaman ITunesBeatport
Release Date: 19 Ekim 2013
Etiket: Babişko Brass Orkestra
Catalog: Catalog

Info

Düğün Resimleri

Enver Yaman Babişko Brass Orkestra Bando Bugüne kadar yaptığı düğünlerde Gelin-Damat ile çekilen fotoğrafların arşivleri

Babişko Brass Orkestrası

Enver Yaman Orkestrası

Bugüne kadar sayısız mutluluklara eşlik eden onların yanında olan Babişko Brass ile coşkulu düğünlere, nişanlara , gelin alma , gelin çıkarma, vaftiz töreni, açılışlar, davetler, özel günlere sürpriz partiler, doğum günü partileri, yat partileri, sergiler de özel konserleriyle hizmetinizde.

Gelin alma bandosu, gelin alma orkestrası, gelin çıkarma bandosu, gelin çıkarma bandosu, Babişko brass orkestra bandosu Babişko Brass üzerine düşen görevin bilincindedir.

İstanbul’da her semte kendi imkanları ile gelebilen Gelin alma bandomuz, gelin alma orkestramız, gelin çıkarma bandomuz, gelin çıkarma orkestramız, Küçük yada büyük bandolarımız, Balkan bandomuz Deneyimli şefimiz Enver yaman ve ekibi  sizlere hizmet vermekten  onur duyacaktır.  İşlerine verdikleri önem ile risk oluşturmadan gelin alma törenindeki belirtilen saatten önce gelin alma yerinde olurlar.  Eğlenceli coşkulu iş çıkartırlar.  Repertuarları geniş ve fazlasıyla yeterlidir. Gelin alma müzikleri, gelin alma orkestrası, gelin alma bandosu ile farklıdır . Coşkuludur,  Çok özeldir. Son noktadır. Mutluluğunuzun sesi, anılarınızın unutulmaz müziği.

Şefimiz Enver Yaman ı 05321552179 numaralı telefondan arayıp müzisyen kiralayabilirsiniz.   Sizinle bu özel gününüzde birlikte olmak bizi onurlandıracaktır.  Çünkü bu gün özel, gelin alma müzikleri özel, gelin alma bandosu, gelin alma orkestrası çokk özel.

Babişko-Brass- Düğün

 

babisko-brass-orkestra

1

enver-yaman-orkestra-gelin-damat

2

Hakkımızda

Nişan, Düğün, Gelin alma, Gelin çıkarma, kutlamalar, açılış, yat eğlenceleri, avm etkinlikleri, vaftiz törenleri, romantik evlilik teklifi , sevgiliye sürpriz doğum günü ve her türlü müzikli organizasyonlara istediğiniz sayıda müzisyen kiralayabilirsiniz.

Orkestra yada bando Kiralama .

Özel günlerinizi daha unutulmaz hale getirmek için istediğiniz bando yada orkestra ile size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Teklif almak için arayınız :

Enver Yaman

Tel : 0532 155 21 79

enveryaman@gelinalma.net

Bizi Takip Edin

GelinAlma.net bir "Enver Yaman" projesidir. Site içeriği ve her hakkı saklıdır.Enver Yaman by Babisko Brass Orkestrası@2019
Call Now ButtonŞimdi Ara