+905321552179
enveryaman@gelinalma.net

Bayi Toplantısı Müzik Organizasyon

Kurumsal etkinliklerinizde başta Enver Yaman Orkestrası ihtiyaç gereksinimlerinize uygun müzik grupları ve hizmetlerimiz ile size en profesyonel müzik hizmetlerini sunuyoruz. Hizmetler bölümü altında orkestra, trio, fasıl grupları, bando ekipleri gibi hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Enver Yaman Orkestra  canlı performans görüntülerine ve geniş repertuarına sitemiz içinde bulunan video menüden ulaşabilirsiniz. Youtube Kanalımıza ABONE olmayı unutmayın :))

Kapsamlı bilgi için bize 0532 155 21 79 ‘dan ulaşabilir yada aşağıdaki TEKLİF ALIN butonuna tıklayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tarih ve davet mekanı gibi detayları teklif formunda belirtmenizi rica ederiz.

Bilgi ve teklif talepleriniz için bizlere  TEKLİF ALIN  linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Nişan, Düğün, Gelin alma, Gelin çıkarma, kutlamalar, açılış, yat eğlenceleri, avm etkinlikleri, vaftiz törenleri, romantik evlilik teklifi , sevgiliye sürpriz doğum günü ve her türlü müzikli organizasyonlara istediğiniz sayıda müzisyen kiralayabilirsiniz.

Orkestra yada bando Kiralama .

Özel günlerinizi daha unutulmaz hale getirmek için istediğiniz bando yada orkestra ile size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Teklif almak için arayınız :

Enver Yaman

Tel : 0532 155 21 79

enveryaman@gelinalma.net

Bizi Takip Edin

GelinAlma.net bir "Enver Yaman" projesidir. Site içeriği ve her hakkı saklıdır.Enver Yaman by Babisko Brass Orkestrası@2019
Call Now ButtonŞimdi Ara