+905321552179
enveryaman@gelinalma.net

Hakkımızda

 

            Enver YAMAN
1962 İstanbul doğumlu olan Enver Yaman , Tsk Bando Okul  Komutanlığında Saksafon bölümü mezunudur.
Akademik eğitiminin ardından farklı sanatçılar ve orkestralara eşlik etmiş, 2000 yılında Babisko Brass müzik markasını kurmuş ve çalışmalarını halen Babisko Brass Orkestrası müzik çatısı altında sürdürmektedir.

Enver Yaman Bandosu Müzikal Müzik Organizasyon, 2000 yılında Enver YAMAN  tarafından bireysel ve kurumsal davet organizasyonlarına en kaliteli müzik hizmetlerini sunmak amacı ile kurulmuş bir canlı müzik prodüksiyon firmasıdır. Kurulduğumuz günden bugün’e hizmet sunduğumuz yüzlerce davet organizasyonunda davet sahiplerimize ve tedarikçisi olduğumuz kurum ve kuruluşlara %100  müşteri memnuniyeti ile hizmet sunmayı  hedefledik. Yıllar içindeki gelişimimiz, aldığımız teşekkür mektupları, referanslarımız ve iş hacmimiz ile bu hedefimize ulaştığımızı görmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Orkestra Babisko Brass , hizmetler skalamızın ana kalemini oluşturmakla birlikte bando grubu , trio grubu, fasıl ekipleri gibi onlarca hizmetimiz ile düğün ve kurumsal organizasyonlarına müziğimiz ile renk katmaya devam ediyoruz.

Heyecanımız , enerjimiz, yaratıcı ve gelişime odaklanan bakış açımız ile yeni projelerde, mutlu düğün davetlerinde, kurumsal gecelerde buluşmak dileğiyle…

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Nişan, Düğün, Gelin alma, Gelin çıkarma, kutlamalar, açılış, yat eğlenceleri, avm etkinlikleri, vaftiz törenleri, romantik evlilik teklifi , sevgiliye sürpriz doğum günü ve her türlü müzikli organizasyonlara istediğiniz sayıda müzisyen kiralayabilirsiniz.

Orkestra yada bando Kiralama .

Özel günlerinizi daha unutulmaz hale getirmek için istediğiniz bando yada orkestra ile size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Teklif almak için arayınız :

Enver Yaman

Tel : 0532 155 21 79

enveryaman@gelinalma.net

Bizi Takip Edin

GelinAlma.net bir "Enver Yaman" projesidir. Site içeriği ve her hakkı saklıdır.Enver Yaman by Babisko Brass Orkestrası@2019
Call Now ButtonŞimdi Ara