+905321552179
enveryaman@gelinalma.net

Kır Düğünü Müzik Grubu

Kır Düğün davetinize balkan, latin ve türkçe şarkılar ile renk katan bando ekibi standart olarak trompet, saxophone, trombone gibi enstrümanlardan ve profesyonel 5 müzisyenden oluşmaktadır.

Bando Grubu performans görüntülerini site üst tarafonda bulunan Videomuzdan izleyebilirsiniz. Youtube Kanalımıza ABONE olmayı unutmayın :))

Hafta içi ve Pazar düğünleri için indirimlerimiz mevcuttur. İndirim seçenekleri ve kapsamlı bilgi için bize 0532 155 21 79 ‘dan mesai saatleri dahilinde ulaşabilir yada aşağıdaki TEKLİF ALIN butonuna tıklayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Lütfen davet tarihi, şehir, davet mekanı gibi detayları teklif formunda belirtiniz.

Bilgi ve teklif talepleriniz için bizlere  TEKLİF ALIN  linkine  tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Nişan, Düğün, Gelin alma, Gelin çıkarma, kutlamalar, açılış, yat eğlenceleri, avm etkinlikleri, vaftiz törenleri, romantik evlilik teklifi , sevgiliye sürpriz doğum günü ve her türlü müzikli organizasyonlara istediğiniz sayıda müzisyen kiralayabilirsiniz.

Orkestra yada bando Kiralama .

Özel günlerinizi daha unutulmaz hale getirmek için istediğiniz bando yada orkestra ile size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Teklif almak için arayınız :

Enver Yaman

Tel : 0532 155 21 79

enveryaman@gelinalma.net

Bizi Takip Edin

GelinAlma.net bir "Enver Yaman" projesidir. Site içeriği ve her hakkı saklıdır.Enver Yaman by Babisko Brass Orkestrası@2019
Call Now ButtonŞimdi Ara